Next Fertility Pilsen

Zkušenost

PROČ SI PRO LÉČBU NEPLODNOSTI ZVOLIT PRÁVĚ IVF CENTRUM PROF. ZECHA - PLZEŇ

30

Náš tým se opírá o více než 30 let zkušeností a výzkumu v oboru. Celý zdravotnický tým se v oboru reprodukční medicíny pohybuje již řadu let a při každodenní m poskytování té nejlepší možné péče a pomoci našim pacientům tyto zkušenosti nadále rozšiřuje.

Krátká čekací doba

Jako naši pacienti jistě oceníte, že jak na úvodní pohovor, tak na samotnou terapii, nabízíme minimální čekací doby. S léčbou u nás můžete začít ihned, vždy ovšem záleží na menstruačním cyklu pacientky.

86% úspěšnost léčby

Naše klinika dosahuje dlouhodobě výborných výsledků. Tzv. kumulativní úspěšnost, tedy dosažení těhotenství po jediném odběru vajíček, je (v dárcovském/v IVF cyklu) vyšší než 86%.

Úspěšnost léčby

Naše klinika dosahuje již dlouhodobě excelentních výsledků. Díky vysoce vyškolenému personálu, zkušenému týmu lékařů, vlastnímu výzkumu a moderní technice zaručujeme vysokou úspěšnost v počtu dosahovaných těhotenství.

Smlouvy se zdravotními pojišťovnami v ČR

U nás platíte jen nadstandardní výkony nehrazené ze zdravotního pojištění.

Vlastní genetická laboratoř

V rámci léčby neplodnosti slouží genetická analýza k vyšetření neoplozeného či oplozeného vajíčka na možné genetické vady ještě před jeho zavedením do dělohy matky. Naše centrum se může pochlubit svou vlastní genetickou laboratoří, která tato vyšetření nabízí.

Citlivý a osobní přístup

Ke každému páru přistupujeme citlivě s ohledem na jeho individuální situaci a vždy volíme nejlepší postup v rámci našich možností a odborných znalostí. Během celé léčby je pro nás nejdůležitější, aby pacient cítil, že je v dobrých rukou a byla zohledněna zdravotní situace všech zúčastněných.

Jazykové schopnosti - DE, EN, IT, CZ, RU

Všichni naši zaměstnanci mluví česky a německy, většina z nich také anglicky a rusky. Pro italské páry máme k dispozici soudní překladatelku. V rámci dalšího vzdělávání se zdokonalujeme i v jiných jazycích, abychom Vám mohli nabízet stále lepší služby a byly tak pro Vás tím nejlepším partnerem.

Podpora 24/7

Po celou dobu terapie je pro pacienty během pracovní doby k dispozici naše infocentrum – jak na emailu, tak telefonicky. Vaše dotazy budou vždy obratem zodpovězeny našimi zdravotními sestrami, případně budou předány Vašemu ošetřujícímu lékaři. Pokud se vyskytnou akutní potíže mimo pracovní dobu našeho centra, budete mít k dispozici pohotovostní číslo přímo na lékaře. Naše centrum je otevřeno od pondělí do pátku, rádi se ale přizpůsobíme Vaší léčbě i o víkendu.

Lokalita

Naše centrum se nachází přímo v historickém centru města Plzně. Z většiny hotelů to k nám budete mít pár minut pěšky, což po jakémkoliv zákroku jistě oceníte. Autem se k nám dostanete také bez problémů - díky blízkému parkovacímu domu „Rychtářka“ nemusíte řešit problémy s parkováním.

Srozumitelné ceny

Na začátku terapie od nás obdržíte ceník, který si můžete v klidu prostudovat a v případě dotazů projít s jedním z našich koordinátorů. Naším cílem je, aby Vám byla cena terapie od začátku jasná. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků nebo dodatečných výdajů, které by v ceníku nebyly uvedeny.

5

5 je průměrný počet embryí, který dostane pár při léčbě s darovanými oocyty. Náš program smluvně garantuje minimální počet dvou embryí, ale průměrně dostává příjemkyně 5 embryí za jeden dárcovský cyklus. Naše centrum pracuje s garancí blastocyst, tedy již oplozených vajíček, což je pro pacientku mnohem výhodnější, než garance neoplozených vajíček.