Next Fertility Pilsen

Léčba

"dát lásce život"

Naše motto "dát lásce život" vystihuje podstatu naší každodenní práce. Snažíme se pomoci každému neplodnému páru zhodnotit jeho individuální situaci a následně navrhnout vhodný plán léčby.

Stále častěji dnes páry docházejí ke zjištění, že naplnění přání mít dítě může být problematické. Náš tým staví na více než třicetiletých zkušenostech a je tak schopný vybrat pro každý pár tu nejvhodnější variantu terapie. Nabízíme široké spektrum výkonů, od jednoduchých zákroků po ty složitější, které probíhají v naší embryologické či genetické laboratoři.

Víme, že situace může být pro mnohé páry, u kterých se vytoužené štěstí z narození dítěte nedostavuje, velmi deprimující. Ve většině případů jsme ovšem díky důkladným vyšetřením schopni odhalit příčinu neplodnosti a následně se zaměřit na její léčbu. Výsledkem naší práce je kumulativní úspěšnost léčby 86 %. Naším jednoznačným cílem je pomoci neplodnému páru již v prvním léčebném cyklu k úspěšnému otěhotnění a narození zdravého dítěte.

Výsledkem naší práce je nadstandardní úspěšnost léčby, přičemž si dáváme za cíl páru pomoci již v prvním léčebném cyklu.

V Next Fertility Pilsen je tedy největší důraz kladen na nejmodernější techniku, vysoký standard kvality a na individuálně uzpůsobené terapie.

Našemu týmu záleží na každém páru – proto se snažíme co nejvíce vyjít vstříc vašim požadavkům, abychom usnadnili cestu k vytouženému dítěti.