Next Fertility Pilsen

První pohovory

poradenství pro pacienty

Proč je nutný první pohovor?

Na začátku s Vámi lékař/lékařka probere plánovaný postup léčby a případně provede první přípravná vyšetření. Na cestě za vaším vytouženým dítětem se jedná o první důležitý krok. Budete seznámeni i s možnými riziky, abyste se mohli rozhodnout, jestli léčbu neplodnosti podstoupíte.

Co se během prvního pohovoru bude dít?

Léčba neplodnosti musí být naplánovaná a provedená s individuálním přístupem, aby se zvýšila šance na její úspěch. Proto trvá první pohovor poměrně dlouho, aby byla vaše zdravotní situace správně zanalyzována a aby byl vystaven plán terapie odpovídající Vašim potřebám. V souvislosti s plánem se proberou i očekávané náklady terapie. Pokud si to budete přát, mohou být provedena první vyšetření (sondáž dělohy, vyšetření ultrazvukem a folikulometrie). Ošetřující lékař / lékařka Vás provede celým prvním pohovorem.

Jak se máme na první pohovor připravit?

Doporučujeme, abyste si důkladně pročetli dokumenty, které vám budou zaslány pracovníky našeho infocentra, mezi nimi najdete i seznam požadovaných lékařských nálezů a laboratorních vyšeření. Tyto nám zašlete pokud možno ještě před prvním pohovorem. Veškerá laboratorní vyšetření mohou být samozřejmě na vaše přání provedena v našem centru, v tom případě budou zpoplatněna dle aktuálního ceníku.

přihlášení k prvnímu pohovoru

Rezervujte si termín k prvnímu pohovoru v Next Fertility Pilsen prostřednictvím online formuláře ještě dnes. Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím E-mailu () / nebo telefonu (+420 377 279 350). Nabídka platí pro omezený počet zájemců.

souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím s tím, že mé kontaktní údaje budou v Next Fertility Pilsen uchovány v rozsahu nezbytném pro splnění mé žádosti. Četl/a jsem Prohlášení o zpracování osobních údajů na těchto stránkách.
→ Prohlášení o zpracování osobních údajů

loading...