Úspěch díky kvalitě

Excelence zavazuje


IVF centra prof. Zecha jsou jednou z předních skupin evropských klinik zabývajících se léčbou neplodnosti. V Bregenzi, hlavním sídle skupiny, založil prof. Herbert Zech v roce 1984 první rakouskou soukromou kliniku pro in vitro fertilizaci (IVF). Už tehdy byly definovány ty nejvyšší nároky na kvalitu práce a na zdraví všech zúčastněných: Excelence zavazuje.

IVF centra prof. Zecha jsou světově uznávanou institucí v oblasti etablování a aplikace nových technologií při léčbě neplodnosti a v rozvoji medicínských možností asistované reprodukce s cílem zvýšit individuální šance na narození zdravého dítěte, pokud možno v „prvním terapeutickém cyklu“. V Rakousku a na jiných zahraničních klinikách v sousedních zemích vykonala tato centra průkopnickou práci v kultivaci embryí až do stadia blastocyst, v diagnostice embryí pomocí embryoskopu a testu 24Sure (nové techniky k posouzení a přesné analýze vývoje embryí), v etablování nových kriterií pro výběr spermatu k oplodnění vajíček, v optimalizaci hloubkového zmražení vajíček a embryí pomocí aseptické vitrifikace (nová technika hloubkového mražení, při němž se buňky uvedou do „sklovitého“ stavu, ve standardizaci objektivního a spolehlivého posouzení vývoje folikulů a v mnoha dalších oblastech.

IVF centra prof. Zecha se od počátku zavázala k tomu, že budou našim pacientům k dispozici sedm dní v týdnu, jak to vyplývá ze zásady excelence:

 • protože optimální chvíle pro punkci folikulů je individuální a velmi rozdílná
   • protože v souvislosti s výběrem blastocyst a kultivací embryí, která trvá 5 dní, může a musí! transfer embrya proběhnout kterýkoli den v týdnu.

   Zavázáni excelenci!


   To je dodnes leitmotiv všech vysoce moderních center skupiny. Tým dokonale vyškolených specialistů v každém centru provádí zodpovědné a efektivní terapie. V otevřené a přátelské atmosféře je kladen velký důraz na pohodu párů, které se často trápí tím, že jim dosud bylo odepřeno rodičovské štěstí.

   Naše mise – náš ideál


   Snažíme se o excelenci v každé oblasti, abychom párům, které si přejí dítě, pomohli k dítěti pokud možno v prvním terapeutickém cyklu.

  GoToTop

      

   

   
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Jsme vedoucím důvěryhodným a bezpečným centrem, které nabízí svým pacientům nejnovější možnosti v léčbě neplodnosti. Našim pacientům se vždy snažíme poskytovat tu nejlepší možnou péči v příjemné atmosféře naše centra.

   

   

   

   

   

   

  Zaměstnáváme vysoce kvalifikované a motivované lékaře, biology, a další zdravotnický i nezdravotnický personál.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Nabízíme nejnovější technicky možné druhy terapií, při zohlednění specifických potřeb našich pacientek.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Základním faktorem, který udává cestu a vývoj IVF center Prof. Zecha jste VY. Vaše nadšení pro daný úkol a radost z vykonané práce se přenáší dále: na kolegyně a kolegy, se kterými denně spolupracujete, a zrovna tak i na pacienty a další osoby, které navštěvují naše centra.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Excelence zavazuje!

   

  IVF Centers Prof. Zech
  IVF Zech International - Partners
  Austria
  Bregenz
  Tel.: +43 5574 44836
  zech@ivf.at
  Austria
  Salzburg
  Tel.: +43 662 9010 5000
  office@kinderwunsch-salzburg.at
  Switzerland
  Niederuzwil
  Tel.: +41 71 950 1580
  zech@fivet-ivf.ch
  Liechtenstein
  Vaduz
  Tel.: +423 237 6655
  zech@ivf.li
  Czech Republic
  Plzen
  Tel.: +42 0377 279 350
  zech@ivf-institut.cz
  Italy
  Merano
  Tel.: +39 0473 270470
  zech@fivet-ivf.it
  (providing scientific and technical expertise)
  Italy
  Nuova Ricerca
  Rimini, Italien
  Nigeria
  The Bridge Clinics
  Lagos State, Nigeria
  Morocco
  Meden Healthcare
  Casablanca, Morocco